Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

SÉRUM NA TVÁR - I PROV. BIO Siero viso antiage, 30ml

071702

Nový produkt

Sérum na tvar 5v1. Celkový efekt: regeneruje, revitalizuje, rozžiaruje, vyrovnáva a je kompaktný.
Bez parabénov, silikónov a PEG. Bez farby. 
Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt.

4 položky

16,59 € S DPH

Dodanie: 2 až 3 dni

Viac informácií

Sérum na tvar 5v1.
Celkový efekt: regeneruje, revitalizuje, rozžiaruje, vyrovnáva a je kompaktný.  Má regeneračné a upokojujúce schopnosti. Efektívne lieči nedokonalosti ako strie a jazvy. Olej zo šípkovej ruže je bohatý na omega 3, 6 a 9, vitamín A, C e E. 
Pleť je okamžite jasná, jednotná a kompaktná.

Bez parabénov, silikónov a PEG. Bez farby.
Dermatologicky testované.
Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt.
 

Použitie:  nanášajte na pleť ráno a večer a to aj v kombinácii s pleťovým krémom 24 hodín. Tým   posilníte regeneračný efekt. 
Rýchlo sa vstrebáva a je vynikajúcou základňou pre make - up.

Na vonkajšie použitie.
Objem: 30 ml

Súvisiace produkty

Čistiace mlieko pre normálnu a zmiešanú pokožku tváre. Bez parabénov, silikónov a PEG. Bez farby. Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt.

6,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Prípravok pod oči z oleja šípkovej ruže. Jeho rýchle vstrebanie umožňuje použitie aj tesne pred nanesením make-upu. Bez parabénov, silikónov, GMO a PEG. Bez farby. Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt.

10,25 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

24h hydratačný krém na tvár BIO z oleja šípkovej ruže. Obsahuje bambucké maslo a zvláčňujúce živiny betaín, erythritol ovocný cukor.Žiadne GMO, silikóny, SLS a SLES, PEG, parabény, farbivá. Dermatologicky testované. Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt. 

15,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

24h výživný krém na tvár BIO z oleja šípkovej ruže. Žiadne GMO, silikóny, SLS a SLES, PEG, parabény, farbivá. Dermatologicky testované.Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt. 

16,59 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na tvár na zisntenzívnenie žiarivosti pleti. Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Ttestované na nikel, chróm, kobalt, aby sa minimalizovalo riziko kožnej alergie. 

29,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Sérum na tvár je inovatívny koncentrovaný rozjasňovač, ktorý je schopný redukovať pigmentáciu existujúcich škvŕn a zároveň bráni ich viditeľnosti na bledšej pleti.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov Testované na nikel, chróm, kobalt.

28,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém pod oči,ktorý rieši opuchy, tmavé kruhy pod očami, ktoré sa môžu objaviť v akomkoľvek veku.

21,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Tonikum na tvár. Z oleja šípkovej ruže. Vyvinuté tak, aby jemne dokončilo každodenné čistenie tváre. Žiadne GMO. Bez parfumu. Dermatologicky testované.

6,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Jemné,  hydratačné čistiace mlieko s mandľovým mliekom a 100% BIO ovsom je ideálne na jemné odstránenie make-upu a jemné čistenie tváre. Dermatologicky testované. Bez parabénov, jemný. Testované na nikel.

2,79 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Jemná micelárna voda z malvy, kamilkami a 100% BIO ovsom  je ideálna na čistenie citlivej a jemnej pokožky. Dermatologicky testované. Bez parabénov, jemný. Testované na nikel.

4,39 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Denný krém s arganovým olejom, vitamínom E a 100% BIO ovsom. Dodáva pokožke hydratáciu a elasticitu. Dermatologicky testované. Bez parabénov. Testované na nikel. Jemný parfum.

6,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Nočný krém s ceramidmi, vitamínom C a 100% BIO ovsom. Starostlivá a inovatívna formulácia pôsobí počas nočného odpočinku. Dermatologicky testovano. Bez parabénov. Testované na nikel. Jemný parfum.

6,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Hydratačný krém na tvár s mandľovým a 100% BIO ovseným mliekom bol vyvinutý na časté použitie počas 24 hodín. Dermatologicky testované. Bez parabénov. Testované na nikel. Jemný parfum.

6,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Hydratačné sérum s mandľovým mliekom, vitamínom C a 100% BIO ovsom pôsobí rýchlo na obnovenie hydratácie jemnej pokožky tváre. Dermatologicky testované. Bez parabénov. Testované na nikel. Jemný parfum.

7,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Jemný očný krém  s kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a 100% BIO ovsom.  Silný a zamatový,  vyživuje, hydratuje  a nezanecháva pokožku mastnú. Dermatologicky testované. Bez parabénov. Testované na nikel. Jemný parfum.

7,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Top