Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

O nás

Ponúkame tovar, ktorý je ojedinelý na Slovensku svojím štýlom predaja a samozrejme aj kvalitou, ktorú si môže dovoliť každý. Čistiace produkty DELIZIA sú vhodné všade tam, kde sa používajú biologické čističky odpadovej vody a septiky.
Predaj prebieha na predajni z bandasky, ktorá má 25 kg. Zákazník príde do obchodu buď so svojou fľašou, alebo si fľašu zakúpi v predajni a dá si načapovať také množstvo prostriedku, aké potrebuje alebo len minimálnu dávku, aby si produkt odskúšal, pretože u nás nekupujete mačku vo vreci.

Týmto štýlom predaja šetríme životné prostredie a to hneď dvoma spôsobmi:

  1. Plastové fľaše, ktoré dennodenne vyhadzujeme vieme opätovne použiť.

  2. Naša drogéria je viac ako 90% BIOlogicky odbúrateľná v prírode.

Žiadny z produktov nie je testovaný na zvieratách. Všetky produkty značky Delizia majú vyššiu kvalitu ako prostriedky určené pre domácnosť. Sú označené HACCP (čo je vyššia kvalita pre reštaurácie, hotely, školy, škôlky, ...) a taktiež majú certifikát kvality ISO 9001 na národnej aj medzinárodnej úrovni.

V máji 2015 sme otvorili prvú predajňu v Žiline. I napriek tomu, že my Slováci sme dosť konzervatívni národ, prekvapila nás reakcia a pozitívne ohlasy zákazníkov. Na základe toho otvárame ďalšie a ďalšie predajne v rámci externej spolupráce po celom Slovensku. Týmto štýlom predaja sa naši obchodní partneri odlišujú svojou ponukou drogérie od predajní s bežnými produktmi, ktoré sa ponúkajú v každom supermarkete, hypermarkete, či v iných obchodných centrách alebo obchodných sieťach.

Sme jediní, ktorí ponúkajú gély na pranie s rovnakou vôňou ako je aviváž. To znamená, že prádlo vonia oveľa krajšie a intenzívnejšie (samozrejme v našom prípade nie sú aviváže extra parfémované).

Dokonca máme veľmi spokojných zákazníkov z radov alergikov. Majú veľmi dobré skúsenosti s našimi produktmi, ktoré nedráždia pokožku.

V ponuke máme aj taliansku kozmetiku, ktorá je určená pre taliansky trh. Kozmetika má označenie BIO. väčšina z nej je bez parabénov, parafínov, GMO, PEG, SLES, SLS, mydla, soli, ..... A čo je najdôležitejšie: kozmetika je za ceny, ktoré si môže každý dovoliť.

Za krátku dobu pôsobenia značky Delizia na slovenskom trhu máme už množstvo spokojných zákazníkov, ktorí si nevedia predstaviť čistý a spokojný domov bez DELIZIE.
Naša spoločnosť

Ponúkame taliansku drogériu Delizia, ktorá je:

  • viac ako 90% BIOlogicky odbúrateľná v prírode
  • nie je testovaná na zvieratách
  • je to výlučne taliansky produkt MADE IN ITALY (vyrábaný aj balený v Taliansku)
  • spĺňa európske nariadenie HACCP
  • má certifikát kvality na národnej aj medzinárodnej úrovni ISO 9001

Referencie

Gél vlna a jemné prádlo (vlna, kašmír, hodváb, mikrovlákno, syntetika, deky, …) „Mám šaty so štrasom. Veľmi rada ich nosím, ale keďže sa mi krčia, nenosila som ich často. Vyskúšala som tento gél od vás a wau. Ja ich nemusím žehliť.“ Eva (27)
Prostriedky na umývanie riadu. „Niečo úžasné, konečne dokážem umyť platovú misku na prvýkrát dokonca v studenej vode. To, že toľko nepení, mi práveže vyhovuje, riad mám oveľa rýchlejšie umytý a šetrím vodou a aj elektrikou alebo plynom.“ Jarmila (42)
Univerzálny čistič. „Týmto prostriedkom nastriekam pracovné stoly, dosky, aj kachličky, dokonca aj vaňu, či umývadlo. Nechám chvíľu pôsobiť a potom len zotriem vlhkou handrou bez drhnutia. Okrem toho že, to vyčistí, odmastí, tak mi miestnosť ešte aj úžasné prevonia.“ Monika (47)
Prostriedok na vodný kameň. „Mám doma čierny sprchový kút, umyť ho a vyleštiť bola vždy poriadna drina. Ako som začala používať tento prostriedok, tak ma konečne nebolia ruky a fakt pri pravidelnom používaní, len chytím sprchu a bez drhnutia a leštenia, voda stečie sama dole a sprchový kút leskne ako keby bol nový.“ Anna (33)

Top