Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

SPRCHOVÝ GÉL - L´Angelika Latte d'Asina, 500ml

3,69 € S DPH

Dodanie: 2 až 3 dni

031901

9 kusov skladom

Sprchový gél bohatý na vitamíny, esenciálne mastné kyseliny a aktívne antioxidanty.   Bez parabénov, parafínu, silikónov, OGM (GMO). 

O produkte

Objem 500ml
Dovoz z Taliansko
Sprchovanie Aplikujte na vlhkú pokožku a opláchnite.
Kúpeľ Pridajte pod tečúcou vodou do kúpeľa s teplotou 36-38 °C
Zloženie neobsahuje parabeny, parafín, silikony, GMO (geneticky modifikované organismy)
Použitie Spotrebujte do 12 mesiacov od dátumu výroby.
Upozornenie Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Určené len na vonkajšie použitie.
Uchovávanie a skladovanie drogérie Uchovávajte mimo dosahu detí, nepite, vyhýbajte sa kontaktu s ocami, v prípade kontaktu, okamžite a dôkladne opláchnite vodou a poraďte sa s lekárom. Po požití vyhladajte lekársku pomoc.

Viac informácií

L'Angelica Rigenerante sprchová pena s oslím mliekom, ktoré je považované za elixír mladosti, biele zlato. Oslí mlieko je známe pre svoju jemnosť a je v ňom uschovaný tajomstvo mladosti už od čias Kleopatry. Mlieko je bohaté na vitamíny, esenciálne mastné kyseliny a regeneračné antioxidačné zložky Anti-Etá, ktoré pomáhajú predchádzať starnutiu pokožky. V neposlednom rade obsahuje minerálne soli, ktoré majú čistiace účinky a pomáhajú odstrániť odumreté čiastočky pokožky. Sprchová pena L'Angelica Latte d'Asina zanecháva pokožku sladko prevoňanú a zamatovo hebkú.

Zloženie: voda, Laurethsulfát sodný (SLES), Cocamidopropyl betaine, parfém, chlorid sodný, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Styrene/Acrylates Copolymer, oslí mléko, kyselina mléčná, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate (nedráždivý), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, kyselina stearová, Sodium Lauroyl Glutamate, Benzylalkohol, Fenoxyethanol, Benzoát sodný, Sorban draselný

Konzervanty: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Top