Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

MYDLOVÉ ORECHY

77,99 € S DPH

Dodanie: 2 až 4 týždňe

Rastlinný prací prostriedok sa hodí pre jemné, avšak dôkladné a šetrné pranie a čistenie.

Na objednávku

Viac informácií

Mydlový orech je plod stromu Sapindus mukorrosi, ktorý rastie v Nepále a Indii. Bielizeň zmäkčuje prírodným spôsobom, takže odpadá nutnosť používania ošetrovacích prostriedkov. Vypraná bielizeň má neutrálnu arómu, ktorú je možné vylepšiť použitím éterického oleja.

Mydlové orechy sú určené pre pranie v práčkach a pre všetky druhy bielizne, predovšetkým pre najjemnejšie bielizeň z vlny, hodvábu a funkčný textil, pranie farebnej bielizne, pretože ich opakovaným použitím nedochádza k blednutiu farieb a ľudí s citlivou pokožkou, pretože nezanechávajú vo vypraných odevoch chemické rezíduá.
Orechy je v práčke možné použiť i viackrát, podľa teploty prania - čím vyššia teplota, tým rýchlejšie strácajú účinnosť prania.
Postup pri praní:
Do priloženého vrecka vložte príslušný počet orechov (3-6), zaviažte a vložte s bielizňou do bubna práčky. Nie je nutné používať aviváž, mydlové orechy majú zmäkčujúci účinok na textil.

Obsah: 5kg

TOVAR NA OBJEDNÁVKU

Top