Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

Talianska BIO kozmetika je bez parabénov, parafínov, GMO, PEG, SLES, SLS, mydla, soli, ..... A čo je najdôležitejšie - je za ceny, ktoré si môže každý dovoliť. Nakupujte kvalitnú BIO kozmetiku za najnižšie ceny. 

BIO Kozmetika 

Počet produktov v kategórii: 28
na stránke

Parfumovaná voda príjemná, jemná a pretrvávajúca vôňa bambusu.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt. 

6,39 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Parfumovaná voda príjemná, jemná a pretrvávajúca vôňa granátového jablka.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt.

6,39 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na tvár na zisntenzívnenie žiarivosti pleti. Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Ttestované na nikel, chróm, kobalt, aby sa minimalizovalo riziko kožnej alergie. 

30,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Sérum na tvár je inovatívny koncentrovaný rozjasňovač, ktorý je schopný redukovať pigmentáciu existujúcich škvŕn a zároveň bráni ich viditeľnosti na bledšej pleti.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov Testované na nikel, chróm, kobalt.

29,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém pod oči,ktorý rieši opuchy, tmavé kruhy pod očami, ktoré sa môžu objaviť v akomkoľvek veku.

22,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Kondicionér na mastné vlasy má antiseptické účinky a obnovuje bunky už po prvom použití.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Ttestované na nikel, chróm, kobalt. 

8,79 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Kondicionér proti lupinám.  Vyvažuje a normalizuje tvorbu kožného mazu, aby sa zabránilo následnému odlupovaniu. Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt. 

8,79 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Tonikum na tvár. Z oleja šípkovej ruže. Vyvinuté tak, aby jemne dokončilo každodenné čistenie tváre. Žiadne GMO. Bez parfumu. Dermatologicky testované.

7,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Micelárna voda pre normálnu a zmiešanú pleť, ktorá jemne odstraňuje make-up  z tváre, očí a pier vďaka svojej inovatívnej receptúre úplne rastlinného pôvodu.Žiadne GMO. Neobsahuje alkohol a parfémy. 

8,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

105,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

119,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni
Zobrazených 16 - 28 z 28 položiek

Top