Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

Talianska BIO kozmetika je bez parabénov, parafínov, GMO, PEG, SLES, SLS, mydla, soli, ..... A čo je najdôležitejšie - je za ceny, ktoré si môže každý dovoliť. Nakupujte kvalitnú BIO kozmetiku za najnižšie ceny. 

BIO Kozmetika 

Počet produktov v kategórii: 32
na stránke

Telové mlieko/emulzia z limetky a zeleného čaju, ktorá vyživuje a hydratuje akýkoľvek typ pokožky.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov.

9,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Telové mlieko/emulzia z granátového jablka, ktorá vyživuje a hydratuje akýkoľvek typ pokožky.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. 

9,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Prírodný ochranný krém na tvár a telo vhodný pre citlivú, jemnú a bledú pokožku počas prvého pobytu na slnku.

20,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Prírodný ochranný krém na tvár a telo vhodný pre citlivú a jemnú pokožku, alebo na zvlášť citlivé oblasti.

19,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Prírodný ochranný krém na tvár a telo vhodný pre normálnu pokožku a odolný proti slnku.

18,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Parfumovaná voda príjemná, jemná a pretrvávajúca vôňa bambusu.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt. 

6,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Parfumovaná voda príjemná, jemná a pretrvávajúca vôňa z limetky a zeleného čaju.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt.

6,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Parfumovaná voda príjemná, jemná a pretrvávajúca vôňa granátového jablka.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt.

6,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na tvár na zisntenzívnenie žiarivosti pleti. Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Ttestované na nikel, chróm, kobalt, aby sa minimalizovalo riziko kožnej alergie. 

29,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Sérum na tvár je inovatívny koncentrovaný rozjasňovač, ktorý je schopný redukovať pigmentáciu existujúcich škvŕn a zároveň bráni ich viditeľnosti na bledšej pleti.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov Testované na nikel, chróm, kobalt.

28,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém pod oči,ktorý rieši opuchy, tmavé kruhy pod očami, ktoré sa môžu objaviť v akomkoľvek veku.

21,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Reštrukturalizačná maska zlepšuje jas farbených, suchých a zničených (rozštiepených) vlasov.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov Testované na nikel, chróm, kobalt. 

8,69 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Čistiaci šampón na mastné vlasy, ktorý dôkladne čistí pokožku a reguluje produkciu mazu a obnovu buniek.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt. 

9,19 € S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Kondicionér na mastné vlasy má antiseptické účinky a obnovuje bunky už po prvom použití.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Ttestované na nikel, chróm, kobalt. 

8,69 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Kondicionér proti lupinám.  Vyvažuje a normalizuje tvorbu kožného mazu, aby sa zabránilo následnému odlupovaniu. Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov. Testované na nikel, chróm, kobalt. 

8,69 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni
Zobrazených 16 - 30 z 32 položiek

Top