Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

Talianska BIO kozmetika je bez parabénov, parafínov, GMO, PEG, SLES, SLS, mydla, soli, ..... A čo je najdôležitejšie - je za ceny, ktoré si môže každý dovoliť. Nakupujte kvalitnú BIO kozmetiku za najnižšie ceny. 

BIO Kozmetika 

Počet produktov v kategórii: 31
na stránke

BIO kúpeľ na telo a vlasy. Žiadne GMO, SLS a SLES, PEG, PPG, parabény, parfum bez alergénov. Proteíny z ryže majú zmäkčovaciu funkciu, voda z nechtíka pôsobí upokojujúco a dezinfikuje, voda z Malvy, bylinný kvet stimuluje imunitný systém.

8,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

BIO detský olej. Obsahuje špeciálnu formulu, iba z čistých rastlinných olejov lisovaných za studena. 

8,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Čistiace mlieko pre normálnu a zmiešanú pokožku tváre. Bez parabénov, silikónov a PEG. Bez farby. Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt.

7,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Sérum na tvar 5v1. Celkový efekt: regeneruje, revitalizuje, rozžiaruje, vyrovnáva a je kompaktný.Bez parabénov, silikónov a PEG. Bez farby. Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt.

16,69 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

24h hydratačný krém na tvár BIO z oleja šípkovej ruže. Obsahuje bambucké maslo a zvláčňujúce živiny betaín, erythritol ovocný cukor.Žiadne GMO, silikóny, SLS a SLES, PEG, parabény, farbivá. Dermatologicky testované. Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt. 

15,39 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

24h výživný krém na tvár BIO z oleja šípkovej ruže. Žiadne GMO, silikóny, SLS a SLES, PEG, parabény, farbivá. Dermatologicky testované.Testovaný na ťažké kovy: nikel, chróm a kobalt. 

16,69 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Čistiace mlieko, obsahuje BIO bambucké maslo a vodu z Malvy. Žiadne GMO, SLS a SLES, PEG, PPG, parabény, parfum bez alergénov. 

8,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Detský jemný šampón. Žiadne GMO, SLS a SLES, PEG, PPG, parabény, parfum bez alergénov. Rastlinné látky v šampóne: voda z Malvy a bylinný kvet známy ako upokojujúci.

8,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Upokojujúce intímne obrúsky sú praktické a užitočné v každom okamihu dňa. Sú zo 100% prírodných ingrediencií, bez agresívnych látok, 100% prírodnej bavlny. Neobsahujú alkohol, alergény, parabény a BHA.

4,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Olej na vlasy, ktorý dodá silu, ochranu a maximálny jas jemným a blond vlasom. Bez alkoholu. Bez parabénov. Dermatologicky testované.

6,49 € S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Zabraňuje striám počas tehotenstva a po pôrode počas kojenia. 100 % ingrediencii sú prírodného pôvodu. 99,64% ingrediencii sú certifikované BIO. Žiadne GMO, minerálne oleje, vazelíny, silikóny.

13,19 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Sprchový gél pre deti od 2. rokov. Čistí pokožku dieťaťa  a  udržiava správnu hydratáciu. Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov.Testované na nikel, chróm, kobalt.

14,59 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Hydratačný a výživný sprchový gél z lekna a bambusu.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov.Testované na nikel, chróm, kobalt.

7,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Hydratačný a výživný sprchový gél z granátového jablka.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov.Testované na nikel, chróm, kobalt.

7,99 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Telové mlieko/emulzia z lekna a bambusu, ktorá vyživuje a hydratuje akýkoľvek typ pokožky.Bez obsahu PEG, PPG, SLS, SLES, ropy, silikónov.

10,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni
Zobrazených 1 - 15 z 31 položiek

Top