Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

Krémy na ruky 

Počet produktov v kategórii: 10

Výživný a regeneračný krém na ruky, vhodný najmä na popraskanú pokožku.Dermatologicky testované. 

3,09 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky a nechty. Hydratuje  pokožku do hĺbky  až  24 hodín. Ruky ostávajú príjemne mäkké a hladké.Dermatologicky testované.

3,49 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky s rýchlou absorpciou špeciálne vyvinutý pre jemnejšiu a citlivú pokožku. Dermatologicky testované na citlivej koži. Neobsahuje parabény, farbivá, minerálne oleje, silikóny, PEG.

3,59 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky. Jeho špeciálna receptúra je  obohatená o sladký mandľový olej a bambucké maslo. Neobsahuje parabény. Dermatologicky testované.

2,29 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Vďaka inovatívnej formulácii obohatenej o arganový olej, vitamín E a 100% BIO ovsom aktívne pôsobí na obnovenie elasticity a ochrany kože rúk. Dermatologicky testované. Bez parabénov, jemný. Testované na nikel.

2,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Hydratačný krém na ruky pre každodennú ochranu rúk. Jeho nový vzorec je obohatený o mandľové mlieko a 100% BIO ovsom aktívne hydratuje pokožku rúk. Dermatologicky testované. Bez parabénov, jemný. Testované na nikel.

2,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Zamatový krém na ruky a telo pre každodenné použitie. Revitalizuje suchosť pokožky a dodáva jej nepretržitú hydratáciu počas celého dňa.

1,88 € 2,09 € -10% S DPH
Dodanie: 2 až 4 týždňe

Zamatový krém na ruky a telo pre každodenné použitie. . Stará sa o nepretržitú hydratáciu počas celého dňa.

1,78 € 2,09 € -15% S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky. Vďaka účinku bambuckého masla udržiava pokožku elastickú a sviežu. Čistý mandľový olej chráni pokožku pred klimatickými zmenami a zachováva jej krásu.

2,06 € 2,29 € -10% S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky, ktorý poskytuje výnimočnú hydratáciu a intenzívnu výživu. Obsahuje arganový olej, vitamín E, vitamín A, nenasýtené kyseliny a Omega 3.

3,05 € 3,59 € -15% S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek

Top