Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Zavrieť

Krémy na ruky 

Počet produktov v kategórii: 6

Hydratačný krém na telo a ruky s prírodným extraktom. Jeho výživná formula revitalizuje a bojuje proti vysušeniu pokožky. Poskytuje kontinuálne hydratáciu po celý deň

1,79 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky a nechty. Hydratuje  pokožku do hĺbky  až  24 hodín. Ruky ostávajú príjemne mäkké a hladké.Dermatologicky testované.

3,49 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Vďaka inovatívnej formulácii obohatenej o arganový olej, vitamín E a 100% BIO ovsom aktívne pôsobí na obnovenie elasticity a ochrany kože rúk. Dermatologicky testované. Bez parabénov, jemný. Testované na nikel.

2,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Hydratačný krém na ruky pre každodennú ochranu rúk. Jeho nový vzorec je obohatený o mandľové mlieko a 100% BIO ovsom aktívne hydratuje pokožku rúk. Dermatologicky testované. Bez parabénov, jemný. Testované na nikel.

2,89 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Zamatový krém na ruky a telo pre každodenné použitie. Revitalizuje suchosť pokožky a dodáva jej nepretržitú hydratáciu počas celého dňa.

1,31 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni

Krém na ruky, ktorý poskytuje výnimočnú hydratáciu a intenzívnu výživu. Obsahuje arganový olej, vitamín E, vitamín A, nenasýtené kyseliny a Omega 3.

3,59 € S DPH
Dodanie: 2 až 3 dni
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Top