Tato webová stránka používá cookies. Pokračováním v procházení této webové stránky souhlasíte s používáním cookies. Více informací

Zavřít

PRACH NA PRANIE - BIELE PRÁDLO A PLIENKY

29,20 € S DPH

Dodání: 2 až 3 dni

1 Item

Prací prášok z mydlových orechov na biele prádlo s bieliacim účinkom a antimikrobiálnou prísadou. 5kg

Více informací

Vhodný na detské oblečenie a látkové plienky. Základ tvorí jemný prášok z mydlových orechov v biokvalite. Vhodný aj pre pranie pri teplotách nad 40 ° C. Bez parfumácie. Prípravok bol testovaný na kožnú znášanlivosť a je dobre tolerovaný aj pokožkou detí do 3 rokov. Dávkovanie: 50g prášku (asi 4 vrchovaté polievkové lyžice alebo 70 ml) na prací cyklus, pri tvrdej vode a väčšom znečistení prádla doporučujeme dávku zvýšiť až na dvojnásobok. Zloženie: Prášok z mydlových orechov v biokvalite, sóda, perkarbonát sodný, zeolit, disilikát, mydlový prášok, celulóza. Výrobok neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickú parfumáciu, farbivá alebo enzýmy, odpeňovače, opticky zjasňujúce látky, plnidlá.
Zloženie: > 30 % soda, zeolit, 15-30 % prášok z mydlových orechov v biokvalite, perkarbonát sodný, < 5 % silikát, mýdlový prášok, celulóza.

Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickú parfemaci, enzýmy a farbivá, odpeňovače, palmový olej, ani opticky zjasňujúce látky.

Top